Ofertë!

Venice Raft Muri

69 

Venice Raft Muri

Permasa: Gjeresi:146.0cm , Thellesi:19.5cm , Lartesi:24.0cm

SKU: 11011393 Kategori:

Përshkrim

Rafti i murit Venice, në një kombinim të dekorit artizanal të lisit, folesë opake të bardhë dhe të bardhë mat, është një zgjidhje tërheqëse për dekorimin e dhomës së ndenjes, e cila i jep një estetikë më të ngrohtë ambientit. I përket sistemit eponim të elementeve VENICE, i cili karakterizohet nga funksionaliteti dhe prakticiteti në të cilin kontribuon, si një numër i madh elementësh në sistem ashtu edhe organizimi i shkëlqyer i hapësirës së ruajtjes.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Venice Raft Muri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *