Ofertë!

Varese Won – White

67.0 

Permasa: 64 x 81 x 4 cm

SKU: MDKA123952 Kategori:

Përshkrim

Prezantojmë varësen tonë unike të palltove të montuara në mur, e përsosur për ata me hapësirë ​​të kufizuar!

Kjo varëse rrobash mund të strehojë deri në 8 aksesorë sipas zgjedhjes suaj, duke i mbajtur palltot, kapelet dhe çantat tuaja nga dyshemeja.

Zgjidhni nngjyren që përshtatet me stilin tuaj.