Ofertë!

Varese Won – Saphire Oak

Çmimi origjinal qe: 89 €.Çmimi i tanishëm është: 49 €.

Permasa: 64 x 81 x 4 cm

SKU: MDKA123953 Kategori: ,

Përshkrim

Prezantojmë varësen tonë unike të palltove të montuara në mur, e përsosur për ata me hapësirë ​​të kufizuar!

Kjo varëse rrobash mund të strehojë deri në 8 aksesorë sipas zgjedhjes suaj, duke i mbajtur palltot, kapelet dhe çantat tuaja nga dyshemeja.

Zgjidhni nngjyren që përshtatet me stilin tuaj.