Sale!

Usera Tavoline Televizori

139 

Usera Tavoline Televizori

Permasa: Gjeresi:137.5cm , Thellesi:40.0cm , Lartesi:57.5cm

SKU: 11008827 Category:

Description

Tavolina e televizorit Usera, në kombinimin e dekorit të lisit gri dhe drurit të zi, është pjesë e koleksionit me të njëjtin emër që do të kontribuojë që shtëpia juaj të arredohet sipas standardeve më të reja të interiorit. Rafti i tavolines se televizorit Usera përmban një segment të mbyllur dhe një segment të hapur me ndarje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Usera Tavoline Televizori”

Your email address will not be published. Required fields are marked *