Ofertë!

Usera Raft

49 

Usera Raft

Permasa: Gjeresi:137.5cm , Thellesi:19.5cm , Lartesi:24.0cm

SKU: 11008866 Kategori:

Përshkrim

Rafti i murit Usera, në kombinimin e dekorit të lisit gri dhe drurit të zi, është pjesë e koleksionit me të njëjtin emër që do të kontribuojë që shtëpia juaj të arredohet sipas standardeve më të reja të brendshme. Përdorni raftin e murit Usera për të shfaqur kujtimet e çmuara në mënyrë që ato të qëndrojnë gjithmonë në një vend të dukshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Usera Raft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *