Sale!

Usera Kredence

249 

Permasa: Gjeresi:137.5cm , Thellesi:40.0cm , Lartesi:90.5cm

SKU: 11008659 Category:

Description

Kredenca Usera, në kombinimin e dekorit të lisit gri dhe drurit të zi, është pjesë e koleksionit me të njëjtin emër që do të kontribuojë që shtëpia juaj të arredohet sipas standardeve më të reja të brendshme. Ai përbëhet nga tre pjesë duke përfshirë 4 sirtarë të bollshëm, si dhe një pjesë ballore me një krahë dhe një pjesë të hapur ballore me ndarje të brendshme. Për shkak të funksionalitetit të tij, do të përshtatet në mënyrë ideale në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes ose sallën tuaj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Usera Kredence”

Your email address will not be published. Required fields are marked *