Ofertë!

Tavoline Televizori Tun – Hitit – White

Çmimi origjinal qe: 225 €.Çmimi i tanishëm është: 89 €.

Permasa: 180 x 30 x 29.6 cm

SKU: MTV237512 Kategori: ,

Përshkrim

Kjo mobilje televizori moderne dhe bashkëkohore e montuar në mur përmban një dizajn unik me linja ovale që shton një prekje elegance në çdo hapësirë ​​.

Me gjerësi 180 cm, është i përshtatshëm për televizorë deri në 65 inç dhe ofron hapësirë ​​të bollshme ruajtjeje. Mobilja e televizorit përmban një kabinet dhe një ndarje të hapur, duke ofruar një kombinim të opsioneve të ruajtjes së fshehur dhe të ekranit.

Me dizajnin e saj të montuar në mur, ajo kursen hapësirën e dyshemesë dhe maksimizon organizimin e dhomës.

Për më tepër, mobilja e televizorit vjen në një larmi opsionesh ngjyrash, duke ju lejuar të zgjidhni përshtatjen e përsosur për dekorin e shtëpisë tuaj.