Ofertë!

Tavoline Televizori Stan – Bendir – Hitit

Çmimi origjinal qe: 305 €.Çmimi i tanishëm është: 219 €.

Permasa: 160 x 49.2 x 35.6 cm

SKU: MTV237462 Kategori:

Përshkrim

Ngrini dekorin e dhomës tuaj të ndenjes me këtë mobilje televizori të dizajnuar në mënyrë unike.

Linjat ovale shtojnë një prekje elegance ndërsa efekti i mermerit përfundon duke i dhënë mobiljes një pamje të nivelit të lartë dhe luksoz. Këmbët metalike elegante ofrojnë qëndrueshmëri dhe mbështetje, duke u siguruar që televizori juaj të jetë i sigurt dhe i qëndrueshëm.

Katër dollapët ofrojnë hapësirë ​​të bollshme ruajtjeje për të mbajtur të organizuar mediat dhe aksesorët tuaj të lojërave, duke siguruar që dhoma juaj e ndenjes të mbetet e rregullt.

Me një gjerësi 160 cm, kjo mobilje televizori është e përshtatshme për televizorë deri në 65 inç, duke e bërë atë përshtatjen e përsosur për dhomën tuaj të ndenjes. Dizajni unik është i përshtatshëm për çdo dizajn shtëpie, gjithashtu përputhet me çdo mobilje tuajën në dhomën e ndenjes.

Dizajni modern i kësaj mbajtëse televizori me siguri do t’i lërë përshtypje mysafirëve tuaj dhe do ta ngrejë dhomën tuaj të ndenjes në një nivel tjetër.