Ofertë!

Tavoline Televizori Kapsul – White

Çmimi origjinal qe: 339 €.Çmimi i tanishëm është: 110 €.

Permasa: 195 x 57.5 x 37.4 cm

S’ka stok

SKU: MTV237493 Kategori:

Përshkrim

Shtoni një prekje të stilit modern në dhomën tuaj të ndenjes me këtë mobilje televizori unike dhe elegante.

Me një gjerësi totale prej 195 cm, kjo mobilje është e përshtatshme për televizorë deri në 65″, kështu që ju mund të shijoni filmat dhe shfaqjet tuaja të preferuara me stil. Ajo përmban 2 dollapë me dyer për ruajtje shtesë dhe 2 rafte të vegjël të hapur për të shfaqur dekorin tuaj të preferuar.

Dizajni i saj unik dhe modern është kompletuar me këmbë metalike elegante dhe linja ovale, duke e bërë atë një shtesë të përsosur për shtëpinë tuaj. Zgjidhni nga shumë opsione ngjyrash që të përshtaten në mënyrë të përsosur me dekorin e shtëpisë tuaj dhe shijoni ndërtimin e tij të fortë dhe materialet me cilësi të lartë për një kohë të gjatë -përdorim te qëndrueshëm.