Ofertë!

Tavoline Televizori Fine – Retro Grey – Carrara

174.0 

Permasa: 180 x 48 x 35.6 cm

SKU: MTV237385 Kategori:

Përshkrim

Po kërkoni një mobilje televizori funksionale dhe elegante që mund të jete e pershtatshme per televizorin tuaj deri në 75″ ?

Mos kërkoni më tej sepse kjo mobilje televizori me 2 copë me gjerësi 180 cm, është projektuar për të ofruar hapësirë ​​të bollshme ruajtjeje me 3 dollapë dhe 2 ndarje të hapura në nivel të ulët dërrasë dhe 1 dollap i montuar në mur.

Këmbët metalike elegante i japin mobiljes një pamje moderne dhe bashkëkohore, ndërsa opsionet me shumë ngjyra ju lejojnë ta përshtatni atë me çdo dekor të dhomës së ndenjes.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të përmirësoni mobiljen e televizorit e ose thjesht keni nevojë për një mobilje te re, kjo njësi është një zgjedhje e shkëlqyer. Është e përkryer për ata që duan të shtojnë një prekje stili në dhomën e tyre të ndenjes duke e mbajtur atë të organizuar dhe pa rrëmujë.

Me këtë mobilje televizori, ju do të jeni në gjendje të shijoni filmat dhe shfaqjet e preferuara me stil.