Ofertë!

Tavoline Televizori Aulona – White – Saphire Oak

Çmimi origjinal qe: 289 €.Çmimi i tanishëm është: 109 €.

Permasa: 190 x 35 x 35.6 cm

SKU: MTV237272 Kategori:

Përshkrim

Kjo mbështetëse televizori elegante dhe moderne e montuar në mur është zgjidhja perfekte për të liruar hapësirën e dyshemesë dhe për të përmirësuar hapësirën tuaj të jetesës.

Dizajni unik është i përshtatshëm për televizorë deri në 65″ dhe përmban dy ndarje me dyer për ruajtje dhe një ndarje të hapur për shfaqjen e dekoreve ose bimëve. Është ndërtuar me materiale të qëndrueshme dhe të forta që janë krijuar për të zgjatur.

Opsionet shumëngjyrëshe ju lejojnë të zgjidhni më të mirën për dekorin tuaj. Lehtë për t’u instaluar dhe mirëmbajtur, kjo mobilje televizori është një mënyrë e shkëlqyer për të përfituar sa më shumë nga hapësira e dhomes suaj te ndenjes.

Përmirësoni shtëpinë tuaj me këtë mobilje televizori të montuar në mur sot!