Ofertë!

Tavoline Televizori Aulona – White – Retro Grey

Çmimi origjinal qe: 289 €.Çmimi i tanishëm është: 109 €.

Permasa: 190 x 35 x 35.6 cm

  • E lehtë për t’u pastruar, thjesht fshijeni me një leckë të lagur. Nuk ka nevojë për asnjë kimikat.
  • E ndërtuar nga druri i punuar me cilësi të lartë me një përfundim melamine.
  • Udhëzim i lehtë montimi. Manuali i montimit me imazhe të dukshme.
  • Paketimi i fortë dhe miqësor ndaj mjedisit është projektuar për transport të sigurt.
SKU: MTV237275 Kategori:

Përshkrim

Kjo mbështetëse televizori elegante dhe moderne e montuar në mur është zgjidhja perfekte për të liruar hapësirën e dyshemesë dhe për të përmirësuar hapësirën tuaj të jetesës.

Dizajni unik është i përshtatshëm për televizorë deri në 65″ dhe përmban dy ndarje me dyer për ruajtje dhe një ndarje të hapur për shfaqjen e dekoreve ose bimëve.

Është ndërtuar me materiale të qëndrueshme dhe të forta që janë krijuar për të zgjatur. Opsionet shumëngjyrëshe ju lejojnë të zgjidhni më të mirën për dekorin tuaj.

E lehtë për t’u instaluar dhe mirëmbajtur, kjo mobilje televizori është një mënyrë e shkëlqyer për të përfituar sa më shumë nga hapësira juaj e dhomes se ndenjes.

Përmirësoni shtëpinë tuaj me këtë mobilje televizori të montuar në mur sot!