Ofertë!

Tavoline Televizori Ada – Saphire Oak – Carrara

Çmimi origjinal qe: 251 €.Çmimi i tanishëm është: 99 €.

Permasa: 188 x 42.6 x 40 cm

SKU: MTV237424 Kategori:

Përshkrim

Kjo stendë televizori është zgjedhja perfekte për çdo hapësirë ​​moderne. Me dizajnin e saj unik dhe këmbët elegante metalike dhe pjesët ovale, ajo shton një prekje bashkëkohore në çdo arredim te brendshem.

E pershtatshme per televizorë deri në 65″ me një gjerësi totale prej 188 cm dhe përmban 2 ndarje të hapura dhe 1 ndarje të mbyllur me një derë ruajtjeje për të ruajtur të gjithë artikujt tuaj të medias.

Mobilja e Tv përfshin gjithashtu një raft ekrani për të shfaqur fotot tuaja të preferuara , bimë të vogla dhe sende të tjera dekorimi të shtëpisë. Me opsione të shumta ngjyrash të disponueshme, ai mund të përshtatet lehtësisht me çdo stil të brendshëm.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një mobilje televizori moderne për dhomën tuaj të ndenjes, dhomën e gjumit apo edhe për një zyrë në shtëpi, kjo pjesë elegante mobilje me siguri do të nxjerrin në pah më të mirën në shtëpinë tuaj!