Ofertë!

Tavolinë “Real Saphire/Lotus”

219 

Tavolina është dizejnuar për t’ju përshtatur çdo ambienti falë strukturës së pastër të drurit, që dhuron elegancë dhe funksionalitet.

Kategori:

Informacion shtesë

Përmasat

80×130 cm, 80×160 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tavolinë “Real Saphire/Lotus””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *