Ofertë!

Tavolinë Ngrënie Silena

319 

Tavolinë ngrënie “Silena”, dizajn modern dhe tepër praktike, e pajisur me mekanizëm hapjeje.

Kategori:

Informacion shtesë

Përmsat

80 x 140 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tavolinë Ngrënie Silena”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *