Sale!

Tavolinë Ngrënie “Real Lotus”

199 

Tavolina është dizejnuar për t’ju përshtatur çdo ambienti falë strukturës së pastër të drurit, që dhuron elegancë dhe funksionalitet.

Category:

Additional information

Përmasat

80×130 cm, 80×160 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tavolinë Ngrënie “Real Lotus””

Your email address will not be published. Required fields are marked *