Ofertë!

Tavoline Mesi Neon

99 

SKU: OS9531 Kategori:

Përshkrim

Përveçse shton shumë personalitet në sallonin tuaj, tavolina “Neon” është një pjesë praktike e mobiljeve dhe përshtatshme për të mbajtur gjërat e nevojshme pranë.