Ofertë!

Tavoline Mesi London

79 

SKU: OS9532 Kategori:

Përshkrim

Mes modernes dhe thjeshtësisë, tavolina e mesit London është aksesori i përsosur për të kompletuar dhomën tuaj të ndenjes.