Sale!

Tavolinë Ngrënie Lima

79 

Tavolinë ngrënie “Lima”, me sipërfaqe dhe strukturë tepër rezistente që sigurojnë qëndrueshmëri maksimale gjatë përdorimit. Kombinohet në mënyrë perfekte me strukturën metalike të karrigeve “Dubai”.

Category:

Additional information

Përmasat

70 x 120 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tavolinë Ngrënie Lima”

Your email address will not be published. Required fields are marked *