Ofertë!

Rux Varese Rrobash

79 

Rux Varese Rrobash

Permasa: Gjeresi 73cm x Thellesi 19.5cm xLartesi 113cm

SKU: 11008563 Kategori:

Përshkrim

Elementi i mobiljes se korridor, me modelin gri të lisit dhe fletë llak të bardhë, do të sjellë freski dhe elegancë në korridorin tuaj, si dhe një shënim praktik, falë varëseve për ruajtjen e rrobave. Mund të kombinohet me elementët me të njëjtin emër që plotësojnë historinë e brendshme të hyrjes në shtëpinë tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Rux Varese Rrobash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *