Sale!

Rux Kabinet I Vogel

149 

Rux Kabinet i Vogel: Gjeresi 79cm x Thellesi 35cm x Lartesi 97.5 cm

SKU: 11008609 Category:

Description

Rux Kabinet I Vogel ka dy rafte praktike dhe një sirtar për organizimin efektiv të korridorit tuaj. Mund të kombinohet me elementët me të njëjtin emër që plotësojnë historinë e brendshme të hyrjes në shtëpinë tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rux Kabinet I Vogel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *