Ofertë!

Marila Tavoline Ngrenie

Çmimi origjinal qe: 379 €.Çmimi i tanishëm është: 310 €.

SKU: 11008226 Kategori:

Përshkrim

Tavolina e ngrënies Marila ne permasen: 155cm x 90cm në një kombinim të lisit artizanal dhe xhamit të bardhë me njolla do të përshtatet në mënyrë ideale në dhomat e ngrënies me dizajn modern. Falë përmasave të tij do të plotësojë nevojat e familjeve të mëdha. Përparësia estetike e tavolinës së ngrënies Marila është një tavolinë pune me xham të bardhë me njolla, e cila i jep ambientit një notë shijeje dhe elegance të rafinuar. Është pjesë e koleksionit MARILA me të njëjtin emër, me të cilin formon një tërësi stilistike në arredimin e brendshëm.