Ofertë!

Librari Pria – Oak – White

Çmimi origjinal qe: 139 €.Çmimi i tanishëm është: 49 €.

Permasa: 35 x 161 x 30 cm

SKU: MKT02164107 Kategori:

Përshkrim

Keni nevojë për një zgjidhje funksionale dhe me stil magazinimi për shtëpinë ose zyrën tuaj? Mos kërkoni më larg se rafti ynë unik dhe elegant i librave. Me përmasa 35 x 30 x 161 cm, ky raft librash ka hapësirë ​​të bollshme për të gjitha nevojat tuaja të ruajtjes, me 5 nivele për të akomoduar të gjithë artikujt tuaj.

Pavarësisht nëse po kërkoni të organizoni hapësirën tuaj ose të shtoni një nuancë dekorative, ky raft librash është një zgjedhje e shkëlqyer. Me një dizajn modern dhe bashkëkohor, sigurisht që do të plotësojë çdo dekor. Rafti i librave është i përsosur për të ruajtur dhe ekspozuar librat, bimët dhe sendet e dekorimit tuaj të preferuar.

Ju mund të krijoni një pamje të personalizuar duke përzier dhe përputhur artikujt në nivele të ndryshme. Është shtesa perfekte për çdo shtëpi apo zyrë. Rafti i librave nuk është vetëm një zgjidhje funksionale ruajtjeje, por edhe një dekor elegant që do t’i sjellë jetë të re hapësirës suaj. Ju mund të zgjidhni nga një larmi opsionesh ngjyrash për të gjetur përshtatjen perfekte për dekorin e dhomës tuaj.

Mos u mjaftoni me një raft librash të mërzitshëm. Përmirësojeni në raftet tona unike dhe me stil të pavarur.  Pavarësisht nëse po kërkoni të organizoni hapësirën tuaj ose të shtoni një nuancë dekorative, ky raft librash është një zgjedhje e shkëlqyer.

Pra, pse të presim? Merrni në duart tuaja raftet tona unike dhe elegante të pavarura sot!