Ofertë!

Kënd Siena

449 

Kategori:

Përshkrim

Kend Siena

  • Kendi eshte ne permasat 260×160.
  • Ka strukture drru ahu dhe krahet anesore jane multistrade.
  • Krahet e holle e bejne kendin me te gjere ne hapsirat e brendshme dhe kursejne hapesire nga jashte per te kursyer sa me shume hapesire ne ambient.
  • Copa me thurje ofron ajrosje te kendit duke i dhene me teper jetegjatesi sfungjerit dhe copes.
  • Kendi ka dhe 2 jastiqe anesore per te dhene rehati ne mbeshtetje te krahut dhe kokes nese perdoret per tu shtrire.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kënd Siena”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *