Sale!

Kënd Siena

429 

Category:

Description

Kend Siena

  • Kendi eshte ne permasat 260×160.
  • Ka strukture drru ahu dhe krahet anesore jane multistrade.
  • Krahet e holle e bejne kendin me te gjere ne hapsirat e brendshme dhe kursejne hapesire nga jashte per te kursyer sa me shume hapesire ne ambient.
  • Copa me thurje ofron ajrosje te kendit duke i dhene me teper jetegjatesi sfungjerit dhe copes.
  • Kendi ka dhe 2 jastiqe anesore per te dhene rehati ne mbeshtetje te krahut dhe kokes nese perdoret per tu shtrire.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kënd Siena”

Your email address will not be published. Required fields are marked *