Sale!

Kënd Odalo Jeshil

349 

Kend Odalo Jeshil

  • KENDI ESHTE NE PERMASAT 260X160
  • KENDI ESHTE ME HAPJE DHE BEHET I PERSHTATSHEM PER FJETJE
  • COPA ESHTE 100% POLJESTER DHE PASTROHEN TE GJITHA NJOLLAT
  • GJATE HAPJES KA HAPSIRE PER TA PERDORUR PER RUAJTJE TE GJERAVE (KONTENITOR)
  • KENDI KA SHTRUKTURE DRRURI AHU

Out of stock

Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kënd Odalo Jeshil”

Your email address will not be published. Required fields are marked *