Ofertë!

Kend Nord Gri

Çmimi origjinal qe: 799 €.Çmimi i tanishëm është: 399 €.

Kategori: ,

Përshkrim

Kend Nord

  • Kendi Nord ka permase 250×150
  • Ka strukture drru ahu dhe eshte me mekanizem hapje dhe mekanizem per kontenitor ne pjesen e shkrter te kendit
  • Kendi eshte i pershtatshem per fjetje
  • Copa e kendit eshte mikrofiber dhe lehtesisht e pastrueshme
  • Mekanizmi i kendit eshte 100% metalik i cili ofron me teper jetgjatesi dhe lehtesi ne perdorim
  • Jastiqet mbeshtetes jane shume te bute per te ofruar komfort ne mbeshtetje gjithashtu jane te dekoruara me nje cester ne mes duke i dhene kendit stilin neo klasik.