Sale!

Kënd Nord Gri Erret

449 

Category:

Description

Kend Nord

  • Kendi Nord ka permase 250×150
  • Ka strukture drru ahu dhe eshte me mekanizem hapje dhe mekanizem per kontenitor ne pjesen e shkrter te kendit
  • Kendi eshte i pershtatshem per fjetje
  • Copa e kendit eshte mikrofiber dhe lehtesisht e pastrueshme
  • Mekanizmi i kendit eshte 100% metalik i cili ofron me teper jetgjatesi dhe lehtesi ne perdorim
  • Jastiqet mbeshtetes jane shume te bute per te ofruar komfort ne mbeshtetje gjithashtu jane te dekoruara me nje cester ne mes duke i dhene kendit stilin neo klasik.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kënd Nord Gri Erret”

Your email address will not be published. Required fields are marked *