Ofertë!

Kënd Nord Gri Erret

449 

Kategori:

Përshkrim

Kend Nord

  • Kendi Nord ka permase 250×150
  • Ka strukture drru ahu dhe eshte me mekanizem hapje dhe mekanizem per kontenitor ne pjesen e shkrter te kendit
  • Kendi eshte i pershtatshem per fjetje
  • Copa e kendit eshte mikrofiber dhe lehtesisht e pastrueshme
  • Mekanizmi i kendit eshte 100% metalik i cili ofron me teper jetgjatesi dhe lehtesi ne perdorim
  • Jastiqet mbeshtetes jane shume te bute per te ofruar komfort ne mbeshtetje gjithashtu jane te dekoruara me nje cester ne mes duke i dhene kendit stilin neo klasik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kënd Nord Gri Erret”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *