Sale!

Kënd Milford Turkeze

549 

Kend Milford

  • KENDI ESHTE NE PERMASAT 270X160
  • ME SFUNGJERIN E BUTE DHE ME TRASHESI 13CM, MBI TE KA 2 CM VATINE E CILA I JEP FORMAT E RRUMBULLAKOSURA ESHTE NJE KEND I CILI TE OFRON SHUME KOMFORT
  • COPA E PERDORUR ESHTE VELUTE NE NGJYRA TE NDEZURA PER TI DHENE KENDIT SA ME SHUME BUKURI DHE STIL
  • KA NJE COPE SHUME TE BUTE NE PREKJE DHE SHUME TE REHATSHME. JASTEKET JANE TE GJITHE TE ZHVESHSHEM DHE KLLEFET MUND TE LAHEN.
  • KENDI KA STRUKTURE DRU AHU
Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kënd Milford Turkeze”

Your email address will not be published. Required fields are marked *