Sale!

Kënd Malmo

899 

Këndi “Malmo” është i dizenjuar për tu përshtatur si krevat për fjetje dhe me hapësirë shtesë për ruajtjen e sendeve tuaja. Zgjidhni për ambientin tuaj një kënd komod, po aq sa praktik dhe me kualitet të lartë punimi

Category:

Additional information

Përmasat

300×200 cm

Ngjyra

Bezhe, Kaf

Krahu

Majtas, Djathtas

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kënd Malmo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *