Sale!

Kënd Luna Mente

699 

Kend Luna

  • KENDI ESHTE NE PERMASEN 300X210
  • KA STRUKTURE DRRU AHU DHE ESHTE ME 2 KRAHE MBESHTETES NGA TE DYJA ANET
  • JASTEKET ULES KANE 13CM SFUNGJER ME DENSITET TE LARTE DHE 2 CM SFUNGJER ME ELASTICITET TE LARTE PER TE OFRUAR SA ME SHUME REHATI DHE JETGJATESI
  • JASTEKET MBESHTETES JANE TE VESHUR ME VATINE PER TI DHENE BUKURI DHE REHATI NE MBESHTETJE. TE GJITHE KLLEFET JANE TE HEQSHEM DHE MUND TE LAHEN
  • COPA ESHTE MATERIAL VELUTE, SHUME E BUTE DHE QENDRUESHMERI TE LARTE.
Category:

Additional information

Ngjyra

Mente, Blu

Krahu

Majtas, Djathtas

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kënd Luna Mente”

Your email address will not be published. Required fields are marked *