Ofertë!

Kënd Luna Mente

699 

Kend Luna

  • KENDI ESHTE NE PERMASEN 300X210
  • KA STRUKTURE DRRU AHU DHE ESHTE ME 2 KRAHE MBESHTETES NGA TE DYJA ANET
  • JASTEKET ULES KANE 13CM SFUNGJER ME DENSITET TE LARTE DHE 2 CM SFUNGJER ME ELASTICITET TE LARTE PER TE OFRUAR SA ME SHUME REHATI DHE JETGJATESI
  • JASTEKET MBESHTETES JANE TE VESHUR ME VATINE PER TI DHENE BUKURI DHE REHATI NE MBESHTETJE. TE GJITHE KLLEFET JANE TE HEQSHEM DHE MUND TE LAHEN
  • COPA ESHTE MATERIAL VELUTE, SHUME E BUTE DHE QENDRUESHMERI TE LARTE.
Kategori:

Informacion shtesë

Ngjyra

Mente, Blu

Krahu

Majtas, Djathtas

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kënd Luna Mente”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *