Ofertë!

Kend Logan Gri/Turkez

Çmimi origjinal qe: 1582 €.Çmimi i tanishëm është: 799 €.

Kategori:

Përshkrim

Kend Logan

  • Permasat jane 300×230
  • Struktura e kendit eshte dru bredhi dhe krahet i ka multistrade
  • I gjithe kendi eshte i dekoruar rreth e rrotull me nje kordon zbukurues.
  • Copa e kendit eshte polyester me thurje, copa ka vetite antibakteriale dhe eshte rezistente ndaj ujit
  • Sfungjeret ules te kendit jane13cm sfungjere te densitetit te larte dhe mbi te ka 2cm sfungjer me elasticitet te larte(sf.6000) per ti dhene kofort dhe rehati maksimale
  • Sfungjeret shpinor jane me sfungjer dhe me veshje vatine per ti bere me te bukur dhe te rehatshem.

Informacion shtesë

Ngjyra

Gri-Turkez, Portokalli-Bezhe, Gri-Zeze

Përmasat

300×230 cm

Krahu

Majtas, Djathtas