Ofertë!

Kënd Hugo / Gri

1299 

Kategori:

Përshkrim

Kend Hugo

  • Permasat jane 200×300
  • Kendi eshte modular ne strukture drru ahu dhe me konstrukt te perforcuar per shpinoret me levizje
  • Mekanizmat jane inoksi gjithashtu eshte i pajisur me mekanizma me levizje tek krahet
  • Sfungjeret ules te kendit jane13cm sfungjere te densitetit te larte dhe mbi te ka 2cm sfungjer me elasticitet te larte(sf.6000) per ti dhene komfort dhe rehati maksimale

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kënd Hugo / Gri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *