Ofertë!

Kend Hugo / Bezhë

Çmimi origjinal qe: 2069 €.Çmimi i tanishëm është: 1299 €.

SKU: HG002 Kategori:

Përshkrim

Këndi “Hugo” me forma simetrike dhe linja të prera, është i duhuri për të areduar një shtëpi me stil modern.

✔️ Përmasat: 300×200 cm