Ofertë!

Kend Hugo / Jeshil

Çmimi origjinal qe: 1999 €.Çmimi i tanishëm është: 1149 €.

Kategori: ,

Përshkrim

Kend Hugo

  • Permasat jane 200×300
  • Kendi eshte modular ne strukture drru ahu dhe me konstrukt te perforcuar per shpinoret me levizje
  • Mekanizmat jane inoksi gjithashtu eshte i pajisur me mekanizma me levizje tek krahet
  • Sfungjeret ules te kendit jane13cm sfungjere te densitetit te larte dhe mbi te ka 2cm sfungjer me elasticitet te larte(sf.6000) per ti dhene komfort dhe rehati maksimale
  • Krahet jane me mekanizem te levizshem ne 6 nivele. Perfshire jasteku dekorues, me zinxhire (lehtesisht i zhveshshem dhe i pastrueshem).

Informacion shtesë

Përmasa300 × 200 cm
Ngjyra

Jeshil, Bezhë

Krahu

Majtas, Djathtas

Permasa:

300×200