Ofertë!

Kënd Hugo / Jeshil

1299 

Kategori:

Përshkrim

Kend Hugo

  • Permasat jane 200×300
  • Kendi eshte modular ne strukture drru ahu dhe me konstrukt te perforcuar per shpinoret me levizje
  • Mekanizmat jane inoksi gjithashtu eshte i pajisur me mekanizma me levizje tek krahet
  • Sfungjeret ules te kendit jane13cm sfungjere te densitetit te larte dhe mbi te ka 2cm sfungjer me elasticitet te larte(sf.6000) per ti dhene komfort dhe rehati maksimale
  • Krahet jane me mekanizem te levizshem ne 6 nivele. Perfshire jasteku dekorues, me zinxhire (lehtesisht i zhveshshem dhe i pastrueshem).

Informacion shtesë

Përmasa 300 × 200 cm
Ngjyra

Jeshil, Bezhë

Krahu

Majtas, Djathtas

Permasa:

300×200

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kënd Hugo / Jeshil”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *