Ofertë!

Dhome Gjumi Novel

Çmimi origjinal qe: 1999 €.Çmimi i tanishëm është: 1199 €.

Koleksioni i dhomave të gjumit të CASAL – Për pushim dhe relaksim total
Dhoma e gjumit supozohet të jetë oazi juaj i paqes, një vend ku mund të pushoni pas një dite të vështirë pune – mobiljet e zgjedhura me shije janë këtu për t’ju ofruar një ndjenjë të plotë rehati dhe rehatie.

Linja jonë e modelit të arredimit të dhomes -NOVEL – do të kontribuojnë në një transformim estetik të të gjithë hapësirës, ​​duke respektuar ende parimet e funksionalitetit dhe harmonisë.

Kategori: