Sale!

Carmel Portmonto – Grey Oak

229 

Carmel Portmonto – Grey Oak

Permasa: Gjeresi:88.5cm , Thellesi: 33.5cm, Lartesi: 185.5cm

SKU: 11011201 Category:

Description

Mobilja e koridorit Carmel në dekor  lisi gri, është një zgjidhje funksionale dhe moderne për arredimin e korridorit. Pjesa e brendshme përbëhet nga një pjesë gardërobë, si dhe një pjesë me rafte, si dhe ka dy rafte shtesë për ruajtjen e këpucëve me dy rreshta. Pasqyra në pjesën qendrore, përveç funksionalitetit, kontribuon edhe në tërheqjen estetike.

Additional information

Dimensions 88.5 × 33.5 × 185.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Carmel Portmonto – Grey Oak”

Your email address will not be published. Required fields are marked *