Sale!

Carmel Portmonto – Artisan Oak

229 

Carmel Portmonto – Artisan Oak

Permasa: Gjeresi:88.5cm , Thellesi:33.5cm , Lartesi:185.5cm

SKU: 11011200 Category:

Description

Mobilja e koridorit Carmel në arredimin artizanal të lisit, është një zgjidhje funksionale dhe moderne për arredimin e korridorit. Pjesa e brendshme përbëhet nga një pjesë gardërobë, si dhe një pjesë me rafte, si dhe ka dy rafte shtesë për ruajtjen e këpucëve me dy rreshta. Pasqyra në pjesën qendrore, përveç funksionalitetit, kontribuon edhe në tërheqjen estetike.

Additional information

Dimensions 88.5 × 33.5 × 185.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Carmel Portmonto – Artisan Oak”

Your email address will not be published. Required fields are marked *