Ofertë!

Aurora Tavoline Televizori

219 

Aurora Tavoline Televizori

Permasa: Gjeresi:157.5cm , Thellesi:40.0cm , Lartesi:50.5cm

SKU: 11011448 Kategori:

Përshkrim

Tavolina e televizorit Aurora karakterizohet nga dizajni modern i linjave të qarta gjeometrike. Kombinimi i dushkut artizanal të dekorit të drurit, i cili ngjall ngrohtësinë e ambientit, gri grafit, si dhe xham me njolla gri, që kontribuojnë në elegancën dhe elegancën, e bëjnë këtë raft televizori një zgjedhje ideale për dekorimin e dhomës së ndenjes. Hapësira e shfrytëzueshme përbëhet nga ndarje të mbyllura dhe të hapura me dy krahë, me raft magazinimi. Është pjesë e sistemit të elementeve të Aurora-s që plotëson nevojat e jetës së përditshme dhe ambientit. Rafti i televizorit Aurora ka mundesine për të shtuar ndriçimin LED, i cili është një mënyrë e shkëlqyer për të theksuar estetikën e tij dhe për ta bërë hapësirën e jetesës edhe më tërheqëse.

Informacion shtesë

Përmasa 157.5 × 40.0 × 50.5 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aurora Tavoline Televizori”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *