Ofertë!

Aurora Ekspozitor Pop

299 

Aurora Ekspozitor Pop

Permasa: Gjeresi:89.5cm , Thellesi:40.0cm , Lartesi:141.5cm

SKU: 11011374 Kategori:

Përshkrim

Aurora Ekspozitor Pop, përmban një dizajn modern me linja të qarta gjeometrike. Kombinimi i dushkut artizanal të dekorit të drurit, që ngjall ngrohtësinë e ambientit, gri grafit, si dhe xham me njolla gri, që kontribuojnë në elegancën dhe elegancën, e bëjnë këtë qendër argëtimi një zgjedhje ideale për dekorimin e dhomës së ndenjes dhe ngrënies. Hapësira e shfrytëzueshme përbëhet nga një pjesë e hapur me rafte dhe dy pjesë të mbyllura, të cilat praktikisht kanë rafte të rregulluara për ruajtje brenda. Është pjesë e sistemit të elementeve të AURORA-s që plotëson nevojat e jetës së përditshme dhe ambientit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aurora Ekspozitor Pop”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *