Sale!

Alaska TV UNIT

169 

Rafti i televizorit ALASKA në kombinimin e karbonit dhe dekorit artizanal të lisit është një zgjidhje estetike për të dekoruar ambientin e dhomës së ndenjes. Funksionaliteti i tij theksohet nga raftet e hapura dhe të mbyllura, si dhe hapësira për pajisje audio-vizuale.

Permasa: Gjeresi:180.0cm , Thellesi:41.5cm , Lartesi:57.0cm

SKU: 11011207 Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alaska TV UNIT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *