Ofertë!

Alaska TV UNIT

169 

Rafti i televizorit ALASKA në kombinimin e karbonit dhe dekorit artizanal të lisit është një zgjidhje estetike për të dekoruar ambientin e dhomës së ndenjes. Funksionaliteti i tij theksohet nga raftet e hapura dhe të mbyllura, si dhe hapësira për pajisje audio-vizuale.

Permasa: Gjeresi:180.0cm , Thellesi:41.5cm , Lartesi:57.0cm

SKU: 11011207 Kategori:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Alaska TV UNIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *