Sale!

Aden Mbajtese Kepucesh – E bardhe

149 

Aden Mbajtese Kepucesh – E bardhe

Permasa: Gjeresi:102.0 cm , Thellesi:33.0 cm , Lartesi:94.5 cm

SKU: 11008516 Category:

Description

Mbajtesja e këpucëve Aden në ngjyrë të bardhë opake është zgjidhja ideale për vendosjen në hapësira të vogla. Ky model ka dy segmente të ruajtjes së këpucëve, një sirtar praktik dhe një segment me dy rafte të vendosur në të djathtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aden Mbajtese Kepucesh – E bardhe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *