Sale!

Aden Mbajtese Kepucesh – Drruri

149 

Aden Mbajtese Kepucesh – Drruri

Permasa: Gjeresi:102.0cm , Thellesi:33.0cm , Lartesi:94.5cm

SKU: 11008498 Category:

Description

Mbajtesja e kepuceve Aden është një zgjidhje ideale për t’u përshtatur në hapësira të madhësive të ndryshme. Ky dizajn ka dy segmente për ruajtjen e këpucëve, sirtar praktik dhe një pjesë me dy rafte të vendosura në të djathtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aden Mbajtese Kepucesh – Drruri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *