Ofertë!

Aden Mbajtese Kepucesh – Drruri

149 

Aden Mbajtese Kepucesh – Drruri

Permasa: Gjeresi:102.0cm , Thellesi:33.0cm , Lartesi:94.5cm

SKU: 11008498 Kategori:

Përshkrim

Mbajtesja e kepuceve Aden është një zgjidhje ideale për t’u përshtatur në hapësira të madhësive të ndryshme. Ky dizajn ka dy segmente për ruajtjen e këpucëve, sirtar praktik dhe një pjesë me dy rafte të vendosura në të djathtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aden Mbajtese Kepucesh – Drruri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *