• Ofertë!
   Dhome Gjumi Novel
   Shtoje në shportë
   • Dhome Gjumi Novel

   • Çmimi origjinal qe: 1999 €.Çmimi i tanishëm është: 1199 €.
   • Koleksioni i dhomave të gjumit të CASAL - Për pushim dhe relaksim total Dhoma e gjumit supozohet të jetë oazi juaj i paqes, një vend ku mund të pushoni pas një dite të vështirë pune - mobiljet e zgjedhura me shije janë këtu për t'ju ofruar një ndjenjë të plotë rehati dhe rehatie. Linja jonë e modelit të arredimit të dhomes -NOVEL - do të kontribuojnë në një transformim estetik të të gjithë hapësirës, ​​duke respektuar ende parimet e funksionalitetit dhe harmonisë.